15 odpowiedzi

 1. Firma od wielu lat na rynku, godna polecenia. Otrzymaliśmy namiar z polecenia i nie zawiedliśmy się. Korzystaliśmy już kilkakrotnie z ich usług, w mniejszych i większych robotach budowlanych – zawsze fachowo, rzetelnie i terminowo. Zapewniają szeroki wachlarz usług siłami własnych pracowników i sprawdzonych podwykonawców. Realizacja prac obejmuje też usługi dodatkowe jak doradztwo oraz zakup materiałów i transport na fakturę inwestora.
  Gorąco polecamy!

 2. Andrzej Król, Katowice (uprawnienia projektowe i wykonawcze, rzeczoznawca budowlany) pisze:

  Firma fachowa i profesjonalna. Współpracowaliśmy na kilku budowach (mieszkania indywidualne oraz inwestycje i remonty w budownictwie przemysłowym) – roboty były zawsze realizowane zgodnie z projektem oraz wymaganiami i oczekiwaniami Inwestora. Firma od kilku lat zatrudnia tych samych pracowników budowlanych wspomaganych podwykonawcami do robót branżowych. Nigdy na naszych wspólnych budowach nie było problemów z zapewnieniem BHP podczas robót. Sprawdzeni przy specjalistycznych robotach inżynierskich, w tym wysokościowych. Jakość i terminowość bez zarzutu. Firma godna zaufania.

 3. Współpracujemy już kilka lat. Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Wszelkie sytuacje wymagające konsultacji są na bieżąco wyjaśniane co pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Widać zaangażowanie oraz można liczyć na szybką odpowiedź. Polecamy współpracę z Panem Łukaszem.

 4. Firma podczas dotychczasowej współpracy wykazała się rzetelnością profesjonalizmem , umiejętnością elastycznej współpracy.Usługi wykonywano zawsze fachowo zgodnie z uzgodnieniami i terminowo.
  Gorąco polecam

 5. Od ponad 10 lat korzystam z usług firmy Pana Łukasza Luty. Każde zrealizowane zlecenie było wykonane fachowo, terminowo i rzetelnie. Bardzo cenię współpracę z Panem Luty ze względu na zaufanie którym można go wraz z zespołem obdarzyć. Zagadnienia techniczne, terminowe jak i rozliczenia finansowe zawsze są zgodne z ustaleniami. Serdecznie polecam skorzystanie z usług firmy.

 6. Tomasz Gawarecki ( uprawnienia budowlane wykonawcze, inspektor nadzoru na budowach).
  Firma wykonuje prace fachowo i rzetelnie. Prace zawsze wykonuje starannie z dbałością o szczegóły,
  zawsze w umówionym terminie, zgodnie z założonym harmonogramem prac.
  Pracownicy z dużą wiedzą praktyczną, cały czas się dokształcają i poszerzają wiedzę o nowych materiałach i technologiach.
  Firma godna polecenia do wykonania wszelkich prac budowlanych, montażowych i wykończeniowych. Polecam.

 7. Bardzo solidna firma, usługę u mnie wykonała dwukrotnie -brak zastrzeżeń.Współpraca z „szefem” w trakcie realizacji-super.Godna polecenia Firma.

 8. Z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Roboty są robione bardzo profesjonalnie i sprawnie oraz zgodnie z umową. Myślę, że jeszcze niejednokrotnie skorzystam z usług Pana Łukasza. W skali od 1 do 10 śmiało i bez wahania mogę dać 10.Jeżeli szukasz dobrych fachowców to własne trafiłeś na odpowiednią stronę!

 9. Rzetelność, profesjonalność i uczciwość – to cechy jakimi można opisać firmę LUKSBUD. Współpracujemy od wielu lat, zawsze z pozytywnymi efektami. Kontakt z p. Łukaszem wzorowy. O poziomie firmy świadczy fakt, iż większość z klientów jest z polecenia, nie z reklamy. Bardzo wysokie kwalifikacje p. Łukasza zapewniają bardzo wysoką jakość usług, a stała ekipa świadczy o bardzo dobrej kulturze pracy w firmie. Zdecydowanie polecamy 🙂

 10. Krystyna Gawrońska
  Od wielu lat korzystam z usług firmy . Prace budowlane i dekarsko-blacharskie są wykonywane fachowo i terminowo . Firma godna polecenia .

 11. Firma Luksbud to profesjonaliści w swojej dziedzinie .Prace wykonują bardzo rzetelnie , szybko i zawsze służą radą i fachową wiedzą . Polecam usługi tej firmy.

 12. Jestem zachwycona jakoscia wykonego remontu w moim mieszkaniu.
  Wykonanie perfekcyjne, ale rowniez wspaniala dyspozycyjnosc i bardzo dobry gust pana Lukasza.
  Precyzyjnosc w wykonaniu zlecenia. Polecam!!!!

 13. Bardzo wysoka jakosc uslug firmy Luksbud, perfekcyjne wykonanie remontu, duze kompetencje, inteligencja i dobry gust pana Lukasza slownosc i dokladnosc wykonanego zlecenia, dotrzymywanie terminow.
  Polecam, moje mieszkanie jest nie do poznania !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.