O nas

W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi usługi typu;
- wykonanie pokryć dachowych różnego typu i pod różnym kątem

- wykończenie i adaptacje wnętrz

- prace alpinistyczne.

Firma posiada stałą wszechstronnie wykwalifikowaną kilku osobową brygadę, kwalifikacje pracowników potwierdzone są licznymi szkoleniami, kursami i długoletnim doświadczeniem. Posiadamy własny sprzęt, zaplecze warsztatowe, samochody dostawcze, rusztowania itp.. Dysponujemy różnorodnym sprzętem specjalistycznym.

Część pracowników firmy posiada uprawnienia dostępu linowego. Bardzo dużą wagę w firmie, przykłada się do BHP w pracy, na stałe współpracujemy z wykwalifikowanym specjalistą do spraw BHP. (obsługa budowy w zakresie BHP, plany BIOZ, szkolenia stanowiskowe).

W trakcie wykonywania powierzonych nam zleceń, dbamy o bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników ale, również osób trzecich. Zlecenie często realizujemy na terenie dużych zakładach przemysłowych (w tym typu; elektrownie, ciepłownie, kopalnie, fabryki papieru itd., gdzie często prace budowlane wykonywane są jednocześnie przez wiele firm, co wymaga ostrożności i koordynacji podczas prowadzonych prac.

Jesteśmy bardzo elastyczni i nie boimy się trudnych zleceń; spawanie, prace rozbiórkowe i montażowe na wysokości oraz w zbiornikach (także przy dostępie linowym). Współpracujemy między innymi stale z inżynierem posiadającym; uprawnienia projektowe i wykonawcze, jednocześnie rzeczoznawcą budowlanym. Wspomagamy się stałymi podwykonawcami branżowymi - instalacje elektryczne, instalacje gazowe oraz ze stolarzem z doświadczeniem przy pracach z zabytkami.

Poza wyżej wymienionymi pracami, świadczymy również usługi wykończeniowe, malarskie, adaptacyjne, remonty klatek schodowych (w tym w obiektach zabytkowych pod nadzorem konserwatora zabytków). Nie odmawiamy również mikro zleceń, np. remont małej łazienki, czy malowania pomieszczeń mieszkalnych. Zdarza się również, że jesteśmy podwykonawcami w dużych zaprzyjaźnionych firmach budowlanych.

Motto naszej firmy to " PRACA NA WYSOKIM POZIOMIE ", w każdym znaczeniu tego słowa .

Zapraszamy do współpracy

Łukasz Luty

Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy
oddział śląsk

Recenzje

 • From Krystyna Gawrońska on Recenzje

  Krystyna Gawrońska
  Od wielu lat korzystam z usług firmy . Prace budowlane i dekarsko-blacharskie są wykonywane fachowo i terminowo . Firma godna polecenia .

 • From Polinova on Recenzje

  Rzetelność, profesjonalność i uczciwość – to cechy jakimi można opisać firmę LUKSBUD. Współpracujemy od wielu lat, zawsze z pozytywnymi efektami. Kontakt z p. Łukaszem wzorowy. O poziomie firmy świadczy fakt, iż większość z klientów jest z polecenia, nie z reklamy. Bardzo wysokie kwalifikacje p. Łukasza zapewniają bardzo wysoką jakość usług, a stała ekipa świadczy o bardzo dobrej kulturze pracy w firmie. Zdecydowanie polecamy 🙂

 • From Anna on Recenzje

  Fachowo, solidnie, terminowo, wszystko ok, polecam

Kwalifikacje

Kontakt

Obszar działania

Działamy na terenie całego województwa śląskiego