O nas

W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi usługi typu;
- wykonanie pokryć dachowych różnego typu i pod różnym kątem

- wykończenie i adaptacje wnętrz

- prace alpinistyczne.

Firma posiada stałą wszechstronnie wykwalifikowaną kilku osobową brygadę, kwalifikacje pracowników potwierdzone są licznymi szkoleniami, kursami i długoletnim doświadczeniem. Posiadamy własny sprzęt, zaplecze warsztatowe, samochody dostawcze, rusztowania itp.. Dysponujemy różnorodnym sprzętem specjalistycznym.

Część pracowników firmy posiada uprawnienia dostępu linowego. Bardzo dużą wagę w firmie, przykłada się do BHP w pracy, na stałe współpracujemy z wykwalifikowanym specjalistą do spraw BHP. (obsługa budowy w zakresie BHP, plany BIOZ, szkolenia stanowiskowe).

W trakcie wykonywania powierzonych nam zleceń, dbamy o bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników ale, również osób trzecich. Zlecenie często realizujemy na terenie dużych zakładach przemysłowych (w tym typu; elektrownie, ciepłownie, kopalnie, fabryki papieru itd., gdzie często prace budowlane wykonywane są jednocześnie przez wiele firm, co wymaga ostrożności i koordynacji podczas prowadzonych prac.

Jesteśmy bardzo elastyczni i nie boimy się trudnych zleceń; spawanie, prace rozbiórkowe i montażowe na wysokości oraz w zbiornikach (także przy dostępie linowym). Współpracujemy między innymi stale z inżynierem posiadającym; uprawnienia projektowe i wykonawcze, jednocześnie rzeczoznawcą budowlanym. Wspomagamy się stałymi podwykonawcami branżowymi - instalacje elektryczne, instalacje gazowe oraz ze stolarzem z doświadczeniem przy pracach z zabytkami.

Poza wyżej wymienionymi pracami, świadczymy również usługi wykończeniowe, malarskie, adaptacyjne, remonty klatek schodowych (w tym w obiektach zabytkowych pod nadzorem konserwatora zabytków). Nie odmawiamy również mikro zleceń, np. remont małej łazienki, czy malowania pomieszczeń mieszkalnych. Zdarza się również, że jesteśmy podwykonawcami w dużych zaprzyjaźnionych firmach budowlanych.

Motto naszej firmy to " PRACA NA WYSOKIM POZIOMIE ", w każdym znaczeniu tego słowa .

Zapraszamy do współpracy

Łukasz Luty

Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy
oddział śląsk

Recenzje

 • From GATBUD on Recenzje

  Tomasz Gawarecki ( uprawnienia budowlane wykonawcze, inspektor nadzoru na budowach).
  Firma wykonuje prace fachowo i rzetelnie. Prace zawsze wykonuje starannie z dbałością o szczegóły,
  zawsze w umówionym terminie, zgodnie z założonym harmonogramem prac.
  Pracownicy z dużą wiedzą praktyczną, cały czas się dokształcają i poszerzają wiedzę o nowych materiałach i technologiach.
  Firma godna polecenia do wykonania wszelkich prac budowlanych, montażowych i wykończeniowych. Polecam.

 • From Szymon Szymański on Recenzje

  Od ponad 10 lat korzystam z usług firmy Pana Łukasza Luty. Każde zrealizowane zlecenie było wykonane fachowo, terminowo i rzetelnie. Bardzo cenię współpracę z Panem Luty ze względu na zaufanie którym można go wraz z zespołem obdarzyć. Zagadnienia techniczne, terminowe jak i rozliczenia finansowe zawsze są zgodne z ustaleniami. Serdecznie polecam skorzystanie z usług firmy.

 • From Krzysztof Mączka on Recenzje

  Firma podczas dotychczasowej współpracy wykazała się rzetelnością profesjonalizmem , umiejętnością elastycznej współpracy.Usługi wykonywano zawsze fachowo zgodnie z uzgodnieniami i terminowo.
  Gorąco polecam

Kwalifikacje

Kontakt

Obszar działania

Działamy na terenie całego województwa śląskiego