O nas

W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi usługi typu;
- wykonanie pokryć dachowych różnego typu i pod różnym kątem

- wykończenie i adaptacje wnętrz

- prace alpinistyczne.

Firma posiada stałą wszechstronnie wykwalifikowaną kilku osobową brygadę, kwalifikacje pracowników potwierdzone są licznymi szkoleniami, kursami i długoletnim doświadczeniem. Posiadamy własny sprzęt, zaplecze warsztatowe, samochody dostawcze, rusztowania itp.. Dysponujemy różnorodnym sprzętem specjalistycznym.

Część pracowników firmy posiada uprawnienia dostępu linowego. Bardzo dużą wagę w firmie, przykłada się do BHP w pracy, na stałe współpracujemy z wykwalifikowanym specjalistą do spraw BHP. (obsługa budowy w zakresie BHP, plany BIOZ, szkolenia stanowiskowe).

W trakcie wykonywania powierzonych nam zleceń, dbamy o bezpieczeństwo nie tylko naszych pracowników ale, również osób trzecich. Zlecenie często realizujemy na terenie dużych zakładach przemysłowych (w tym typu; elektrownie, ciepłownie, kopalnie, fabryki papieru itd., gdzie często prace budowlane wykonywane są jednocześnie przez wiele firm, co wymaga ostrożności i koordynacji podczas prowadzonych prac.

Jesteśmy bardzo elastyczni i nie boimy się trudnych zleceń; spawanie, prace rozbiórkowe i montażowe na wysokości oraz w zbiornikach (także przy dostępie linowym). Współpracujemy między innymi stale z inżynierem posiadającym; uprawnienia projektowe i wykonawcze, jednocześnie rzeczoznawcą budowlanym. Wspomagamy się stałymi podwykonawcami branżowymi - instalacje elektryczne, instalacje gazowe oraz ze stolarzem z doświadczeniem przy pracach z zabytkami.

Poza wyżej wymienionymi pracami, świadczymy również usługi wykończeniowe, malarskie, adaptacyjne, remonty klatek schodowych (w tym w obiektach zabytkowych pod nadzorem konserwatora zabytków). Nie odmawiamy również mikro zleceń, np. remont małej łazienki, czy malowania pomieszczeń mieszkalnych. Zdarza się również, że jesteśmy podwykonawcami w dużych zaprzyjaźnionych firmach budowlanych.

Motto naszej firmy to " PRACA NA WYSOKIM POZIOMIE ", w każdym znaczeniu tego słowa .

Zapraszamy do współpracy

Łukasz Luty

Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy
oddział śląsk

Recenzje

 • From NEX Biuro Rachunkowe on Recenzje

  Współpracujemy już kilka lat. Współpraca przebiega bardzo profesjonalnie. Wszelkie sytuacje wymagające konsultacji są na bieżąco wyjaśniane co pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Widać zaangażowanie oraz można liczyć na szybką odpowiedź. Polecamy współpracę z Panem Łukaszem.

 • From Andrzej Król, Katowice (uprawnienia projektowe i wykonawcze, rzeczoznawca budowlany) on Recenzje

  Firma fachowa i profesjonalna. Współpracowaliśmy na kilku budowach (mieszkania indywidualne oraz inwestycje i remonty w budownictwie przemysłowym) – roboty były zawsze realizowane zgodnie z projektem oraz wymaganiami i oczekiwaniami Inwestora. Firma od kilku lat zatrudnia tych samych pracowników budowlanych wspomaganych podwykonawcami do robót branżowych. Nigdy na naszych wspólnych budowach nie było problemów z zapewnieniem BHP podczas robót. Sprawdzeni przy specjalistycznych robotach inżynierskich, w tym wysokościowych. Jakość i terminowość bez zarzutu. Firma godna zaufania.

 • From Maria i Leszek Januszowie z Katowic on Recenzje

  Firma od wielu lat na rynku, godna polecenia. Otrzymaliśmy namiar z polecenia i nie zawiedliśmy się. Korzystaliśmy już kilkakrotnie z ich usług, w mniejszych i większych robotach budowlanych – zawsze fachowo, rzetelnie i terminowo. Zapewniają szeroki wachlarz usług siłami własnych pracowników i sprawdzonych podwykonawców. Realizacja prac obejmuje też usługi dodatkowe jak doradztwo oraz zakup materiałów i transport na fakturę inwestora.
  Gorąco polecamy!

Kwalifikacje

Kontakt

Obszar działania

Działamy na terenie całego województwa śląskiego